موبایل وارد شده:  
نام و نام خانوادگی:  
نام دوره های آموزشی :  
کد امنیتی :  
×
ایمیل وارد شده:  
نام و نام خانوادگی:  
نام دوره های آموزشی :  
کد امنیتی :  
×
ورود به پنل کاربری


×
چشم انداز ، ماموریت و خط مشی

اهداف:

1.   استقرار نگرش سيستمي درتمامي ابعاد عملكردي شركت بعنوان مبناي استقرار مديريت علمي.
2.   خلق ارزش های مطلوب برای مشتریان با درک صحیح خواسته ­ها و انتظارات ذینفعان و کسب رضایت آنها از طریق دستیابی به نتایج متوازن
3.   پرورش و توسعه خلاقیت، نوآوری و استعداد ذینفعان ضمن بها دادن به یادگیری
4.   حفظ و ارتقا فرهنگ سرآمدی سازمانی از طریق تقویت فضای اعتماد دوجانبه با شرکای تجاری
5.   هدفمند نمودن كليه فعاليتهاي شركت در چارچوب اهداف و برنامه هاي استراتژيك ، بلند مدت ، ميان مدت و كوتاه مدت همراه با تدوين و بكار گيري شاخصهاي موثر ، بودجه ريزي ، كنترل ، ارزيابي عملكرد و پايش اين اهداف .
6.    ارتقاء توانمنديهاي شركت از طريق فراهم نمودن زمينه هاي بهبود مستمر شامل بكار گيري فنآوري مقتضي و به روز در ابعاد تحقيق و توسعه ، آموزش و پژوهش در راستاي كاهش عدم انطباقات ، بهبود روشها ، ارتقاء كيفيت وروديها ی فرآيند ها و خروجي هاي آن و تاثیر آن در شركت جهت نيل به عملكرد با نقص صفر.

ماموریت:
شرکت پیشرو پرداز آپادانا ، گروهی فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، آموزش و پژوهش ، تبلیغات و بازاریابی است. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و با تجربه در کلیه زمینه ها و همچنین با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته و نیز مشاورین با تجربه به اشخاص حقیقی و حقوقی با بهره گیری از فناوری و دانش روز ، گامی بلند در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کلیه حوزه ها برداشته است تا با بستر ارتباطی پویا و نیز نیروی انسانی کارآمد، به زندگی افراد جامعه غنا بخشد.

چشم انداز:
اندیشه ما مبنی بر دستیابی به سازمانی چابک، پیشرو و تأثیرگذار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، آموزش و پژوهش ، تبلیغات و بازاریابی ایجاب می کند که ضمن تثبیت موقعیت پیشتازی خود در منطقه در عرصه های کشوری نیز حضوری فعال داشته باشیم. 

اينجانب بعنوان مقام ارشد سياستگذار و اجرايي شركت ، مراتب تعهدات خود را به اهداف والاي فوق الذكر اعلام داشته ، زمينه مشاركت همگاني تمامي پرسنل شركت را دراين راستا فراهم و آنان را به تلاش مجدانه در اين خصوص دعوت نموده و نماينده مديريت را مأمور پي گيري روند نيل به اين اهداف در تمامي سطوح سازماني در شرکت پیشرو پرداز آپادانا مي نمايم.
  
 مدیرعامل
 سعید رخشانفر
کاریابی آپادانا
مجوز سازمان فنی و حرفه ای
نمایندگی مجتمع فنی تهران
مجوز بنیاد ICDL ایران
مجوز آموزش از معاونت سرمایه انسانی ریاست جمهوری

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پیشرو پرداز آپادانا می باشد و کپی برداری از مطالب سایت غیر قانونی است.