موبایل وارد شده:  
نام و نام خانوادگی:  
نام دوره های آموزشی :  
کد امنیتی :  
×
ایمیل وارد شده:  
نام و نام خانوادگی:  
نام دوره های آموزشی :  
کد امنیتی :  
×
ورود به پنل کاربری


×
درباره پیشرو پرداز آپادانا

به لطف خداوند متعال در 1390/10/25 موفق به تاسیس شرکت پیشرو پرداز آپادانا با شماره ثبت 4254 و همچنین کسب نمایندگی مجتمع فنی تهران از دفتر امور نمایندگی های مجتمع فنی تهران در تیر ماه سال 1391 به طور رسمی شدیم. بحمدالله و با استعانت خداوند متعال و با تلاش بی‌شائبه و بی وقفه پرسنل شرکت و برخی از مسئولین محترم شهر باعث گردید تا این شرکت گام‌های مؤثری را در زمینه های مختلف آموزشی و اشتغال بردارد.

همچنین پیشرو پرداز آپادانا در اواخر سال 92 موفق به اخذ مجوز کاریابی آپادانا از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با هدف بهبود سطح اشتغال شهرستان دزفول با استفاده از پتانسیل علمی ، تخصصی فعالان شرکت پیشرو پرداز آپادانا گشت.

از اهداف مهم شرکت، بهبود سطح علمی و فرهنگی ، برگزاری آزمون های بین المللی و ارائه مدارک بین المللی در رشته های مختلف ، راه‌اندازی دوره‌های تخصصی تربیت مدرس در رشته های مختلف و تربیت نیروی متخصص بومی، کشف و جذب افراد با استعداد ،برگزاری دوره تخصصی و کاربردی در تمامی رشته ها با بهره گیری از بهترین اساتید کشوری در محیطی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و منحصربفرد در استان خوزستان ، را در دستور کار خود قرار داده است.

امیدواریم خداوند متعال توفیق خدمت‌گذاری هر چه بیشتر به بنده و همکاران پر تلاش ما در این شرکت را عنایت بفرماید.

موفق و سربلند باشید


مدیرعامل

سعید رخشانفر

 

 


کاریابی آپادانا
مجوز سازمان فنی و حرفه ای
نمایندگی مجتمع فنی تهران
مجوز بنیاد ICDL ایران
مجوز آموزش از معاونت سرمایه انسانی ریاست جمهوری

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پیشرو پرداز آپادانا می باشد و کپی برداری از مطالب سایت غیر قانونی است.