موبایل وارد شده:  
نام و نام خانوادگی:  
نام دوره های آموزشی :  
کد امنیتی :  
×
ایمیل وارد شده:  
نام و نام خانوادگی:  
نام دوره های آموزشی :  
کد امنیتی :  
×
ورود به پنل کاربری


×

قوانین و مقررات:
1- حضور فراگیر در کلاس قبل از حضور استاد الزامی است.
2- حضور همراه به هر دلیل در کلاس ممنوع است.
3- رعایت پوشش اسلامی و ضوابط اخلاقی و انضباطی برای کلیه فراگیران در پیشرو پرداز آپادانا الزامی است. در صورت تشخیص عدم صلاحیت فرد توسط پیشرو پرداز آپادانا ، از ادامه حضور فراگیر در دوره جلوگیری به عمل خواهد آمد.
4- استفاده از تلفن همراه در کلاس ممنوع می باشد. لذا در صورت عدم رعایت این امر، استاد اختیار برخورد با فراگیر خاطی را خواهد داشت.
5- پیشرو پرداز آپادانا هیچگونه مسئولیتی در قبال وسایل شخصی و وسیله نقلیه شما ندارد.
6- تاریخ قطعی شروع دوره، پس از به حد نصاب رسیدن متقاضیان دوره (به صلاحدید پیشرو پرداز آپادانا)، به فراگیران اعلام می گردد در غیر این صورت شروع دوره تا به حد نصاب رسیدن به تعویق خواهد افتاد.
7- پیشرو پرداز آپادانا خود را متعهد به حضور اساتید برتر کشوری در دوره های برگزار شده می داند ولیکن اساتید دوره بنا به صلاحدید و انتخاب پیشروپردازآپادانا در هنگام شروع اولین جلسه هر دوره مشخص می گردد و استاد خاصی تضمین نمی گردد و امکان تغییر استاد در هر مقطعی از دوره یا کنسل شدن ادامه کلاس بنا به صلاحدید پیشروپرداز آپادانا وجود دارد.
8- جهت تشکیل دوره حد نصابی از طرف پیشرو پرداز آپادانا تعیین می گردد چنانچه به هر دلیل تعداد شرکت کنندگان دوره کمتر از حد نصاب باشد پیشرو پرداز آپادانا این حق را دارد که کلاس را تا به حد نصاب رسیدن مجدد به تعویق بیاندازد و در صورت انصراف فراگیر30%ازمبلغ شهریه کسر خواهد شد.
9- محل برگزاری دوره از طرف پیشرو پرداز آپادانا تعیین می گردد.
10- شهریه ثبت نام دوره آموزشی در صورت پرداخت به صورت فیش بانکی باید به نام شخص متقاضی دوره و به حساب جناب آقای سعید رخشانفر مدیرعامل پیشرو پرداز آپادانا واریز و اصل فیش یا رسید پرداختی تحویل پیشرو پرداز آپادانا گردد.
11- کلیه تجهیزات و امکانات مؤسسه جهت استفاده در اختیار فراگیران است. در صورتی که فراگیر خسارت یا خساراتی اعم از مادی و معنوی وارد نماید موظف به جبران خسارت می باشد.
12- فراگیر در طول دوره با اطلاع قبلی پیشرو پرداز آپادانا و کسب موافقت به صورت مکتوب می تواند از مرخصی استفاده نماید و ادامه دوره را به زمانی دیگر که مورد تایید پیشرو پرداز آپادانا است ، موکول نماید.
13- تسلط فراگیر بر مطالب پیش نیاز دوره الزامی است. کسب نمره قبولی در آزمون تعیین سطح هر دوره الزامی بوده و در صورت عدم رعایت پیشنیاز ، هرگونه مسئولیتی به عهده فراگیر می باشد.
14- به علت انگلیسی بودن کتب و منابع آزمون ها در برخی از دوره ها، فراگیر موظف به دانستن مفاهیم کتاب و منابع به زبان انگلیسی می باشد.
15- هرگونه تغییر در روز و ساعت کلاس و یا جلسه ای از دوره ، توسط مسئولین آموزش به اطلاع فراگیران رسیده و در غیر اینصورت کلیه کلاس ها در روز و ساعت مقرر تشکیل می گردند.
16- در پایان کلاس حتماً کامپیوتر خود را خاموش نمایید و با رعایت قوانین سایت در تامین سایت مناسب ما را پشتیبانی نماید.
17- ضبط جلسات بصورت ویدیوئی ممنوع می باشد و ضبط صوتی فقط با تایید پیشرو پرداز آپادانا توسط استاد امکانپذیر می باشد.
18- فراگیر موظف می باشد قبل از حضور و خروج در کلاس ، حضور و خروج خود را از طریق دستگاه حضور و غیاب پیشرو پرداز آپادانا ثبت نماید. در غیر اینصورت پیشرو پرداز آپادانا هیچ گونه مسئولیتی در قبال فراگیر نداشته و مطابق با قوانین پیشرو پرداز آپادانا با فراگیر برخورد خواهد شد.
19- احراز حد نصاب نمره قبولی در آزمون پایان دوره جهت دریافت گواهینامه الزامیست. در صورت عدم قبولی ، امکان شرکت در آزمون مجدد با پرداخت هزینه تا 3 مرتبه وجود دارد.
20- از دیگر شرایط دریافت گواهینامه رسمی پایان دوره حضور فراگیر در 70% جلسات ، تسویه حساب کامل تا نیمه دوره ، قبولی در آزمون پایان دوره ، نظر مساعد استاد و تایید کامل پیشرو پرداز آپادانا می باشد.
21- فراگیر موظف به حضور مرتب در کلاس ها طبق برنامه تعیین شده از سوی پیشرو پرداز آپادانا می باشد، غیبت فراگیر در یکی از موارد ذیل موجب محروم شدن وی از ادامه دوره و آزمون دوره خواهد شد:
الف- غیبت غیر موجه بیش از یک هفتم کل ساعات دوره
ب- افزایش مجموع غیبت های موجه و غیر موجه از یک پنجم کل ساعات دوره
تبصره: تشخیص غیر موجه و موجه بودن غیبت فراگیر به عهده پیشرو پرداز آپادانا می باشد.
22- فراگیر ملزم به حضور در ساعات و روزهای تعیین شده از سوی پیشرو پرداز آپادانا می باشد و در صورت تاخیر، غیبت یا خروج زود هنگام از کلاس ، لازم است پیشرو پرداز آپادانا را به صورت مکتوب در جریان قرار دهد.
لازم به ذکر است در صورتی که فراگیر بدون اطلاع به پیشرو پرداز آپادانا قبل از اتمام کلاس (موجه یا غیر موجه) از کلاس خارج شود، پیشرو پرداز آپادانا هیچگونه مسئولیتی در قبال فراگیر ندارد.
23-مسئولین پذیرش برای تکمیل پرونده آموزشی و حفظ سوابق ، نیاز به اطلاعات دقیق دارند لذا فراگیر موظف به تکمیل مدارک اعلام شده از سوی مسئول پذیرش را تا قبل از پایان دوره را دارد در غیر اینصورت مشکلات ناشی از تکمیل نبودن پرونده و عدم صدور گواهی نامه به عهده فراگیر می باشد.
24- فراگیر محترم در ارائه اطلاعات شخصي خود به همكاران ما دقت كافي را داشته باشید زيرا تمامي اطلاع رساني ها از طريق شماره هاي تماس و آدرس پست الكترونيكي كه در زمان ثبت نام ارائه مي نماييد صورت مي گيرد. همچنين اطلاعات مندرج در گواهينامه پايان دوره نيز بر اساس همين اطلاعات مي باشد.
25 – شرکت در امتحان مجدد با تایید پیشرو پرداز آپادانا تا 3 مرتبه بلامانع می باشد.
26 – جهت رفاه حال همسایگان و حفظ آسایش ساکنین منطقه، از پارک کردن در مقابل درب منازل همسایگان خودداری نموده، همچنین از تجمع در مقابل درب ورودی پیشرو پرداز آپادانا خودداری فرمایید.
27- جهت حفظ امنیت و نظم در شرکت ، با نصب دوربین مداربسته در کلیه مکان های مورد نیاز ، به صورت 24 ساعته نظارت انجام می پذیرد. در صورت مشاهده هرگونه مورد انضباطی و امنیتی، با اطلاع دادن به مسئولین آموزش در تامین امنیت با ما همکاری نمایید.
28- آزمون هر دوره حداقل یک هفته و حداکثر 10 روز پس از پایان دوره با تصمیم پیشرو پرداز آپادانا برگزار می گردد و در صورت عدم حضور فراگیر پس از اطلاع رسانی ملزم به پرداخت هزینه آزمون مجدد می باشد.
29- فراگیر موظف است جهت اعلام عدم حضور خود در آزمون مجدد حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از اطلاع رسانی از تاریخ و ساعت آزمون مسئولین شرکت پیشرو پردازآپادانا را در جریان قرار دهد .در غیر اینصورت مبلغ هزینه آزمون مجدد از وی اخذ خواهد گردید .
30-در صورت عدم حضور فراگیر در آزمون پایان دوره و عدم اطلاع رسانی از سمت وی پس از گذشت 1 هفته از تاریخ رسمی اعلام شده یا پس از 3 بار مردودی در آزمون پایان دوره، فراگیر جهت شرکت در آزمون مجدد ملزم به پرداخت 25% شهریه کامل دوره می باشد.
31- اعمال تخفیف تنها از طریق تکمیل فرم بررسی می گردد و فراگیر باید تا زمان اعلام نتیجه از مراجعه حضوری خودداری نماید.
32 - پس از شروع کلاس در صورتی که شرایط زندگی ، کار و اشتغال فراگیر تغییر نماید که باعث عدم حضور در دوره را موجب شود ، شرکت پیشرو پرداز آپادانا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد و فراگیر ملزم به پرداخت کامل شهریه دوره می باشد.
33- اگر چه پیشرو پرداز آپادانا تمامی تلاش خود را در تهیه این منشور طبق شرایط موجود به عمل آورده است ولی تغییر هر یک از موارد فوق توسط شرکت در هر زمانی و بدون اطلاع قبلی ، امکانپذیر است.
قوانین پرداخت شهریه:
1- ثبت نام اولیه با پرداخت مبلغی از کل شهریه (که توسط مسئول امور مالی اعلام می گردد) به صورت نقد ، چک روز یا واریز به حساب امکانپذیر بوده و فراگیر موظف است قبل از شروع دوره با توجه به قوانین پرداخت شهریه شرکت تسویه حساب کامل انجام دهد. پس از شروع دوره، در صورت عدم تسویه حساب کامل ، ثبت نام فراگیر می تواند از طرف شرکت پیشرو پرداز آپادانا لغو اعلام شده و فرد دیگری جایگزین گردد.
2- فراگیر در صورت مشخص نکردن وضعیت پرداخت شهریه قبل از شروع دوره علاوه بر پرداخت کل شهریه ملزم به پرداخت جریمه به میزان 20% مبلغ کل شهریه می باشد.
3- پس از تشکیل دوره ، در صورتی که به هر عنوان فراگیر از شرکت در دوره خودداری نماید، فراگیر باید کل مبلغ شهریه دوره را تسویه نماید و مبلغی مسترد نخواهد شد. شرکت پیشرو پرداز آپادانا محق است با توجه به ضمانت های اخذ شده از فراگیر اقدام نماید.
4- در صورت بروز هر گونه مشکل در نقد شدن چک ارائه شده ، تا پرداخت نقدی وجه چک ، از شرکت فراگیر در دوره ممانعت به عمل خواهد آمد و 20% مبلغ چک دوره به عنوان جریمه از فراگیر دریافت می گردد.
5- در صورتی که فراگیر امکان پرداخت کامل شهریه دوره را به صورت نقد ندارد ، با توجه به تسهیلاتی که شرکت پیشرو پرداز آپادانا در نظر گرفته شده است، در صورت استفاده فراگیر از گزینه وام ، فراگیر ملزم به تکمیل مراحل اخذ وام ظرف نهایتاً یک هفته قبل از شروع دوره می باشد و
در صورت پرداخت به صورت چک، صاحب چک باید کارمند رسمی با ارئه کارت پرسنلی، حکم کارگزینی ،کپی کارت ملی باشد و
همچنین در صورت پرداخت به صورت سفته، تعهد دهنده اصلی سفته باید فراگیر با ارائه کارت ملی ، شناسنامه ، قبض برق و تلفن محل سکونت بوده و همچنین ضامنین پشت سفته باید کارت ملی ، شناسنامه ، قبض برق و تلفن محل سکونت خود را ارائه و همگی فرم پرداخت اقساطی دوره را پیش از شروع دوره تکمیل نمایند.
لازم به ذکر است زمان پرداخت ها توسط مسئول امور مالی مشخص می گردد.
6- شرایط و نحوه مجاز انصراف از دوره آموزشی با توجه به جدول زیر می باشد:
الف- فراگیر موظف است پس از پر کردن فرم ثبت نام تا حداقل به مدت سه ماه منتظر برگزاری کلاس بماند و در طول این سه ماه انصراف به هیچ عنوان پذیرفته شده نیست و پس از این مدت با پر کردن فرم انصراف، انصراف فراگیر قابل بررسی می باشد.
ب- انصراف فراگیر پس از تشکیل دوره به هیچ عنوان پذیرفته شده نمی باشد و فراگیر ملزم به پرداخت کامل شهریه دوره می باشد.
ج- در صورت مجاز بودن انصراف فراگیر، فراگیر پس از پر کردن فرم انصراف به مدت 2 هفته باید منتظر بررسی مانده و در طول این مدت از تماس و مراجعه حضوری اکیداً باید خودداری نماید
د- میزان استرداد شهریه مطابق جدول ذیل صورت خواهد پذیرفت:

زمان انصراف

میزان استرداد شهریه

تا یک هفته قبل از تشکیل کلاس در صورتی که استاد بومی باشد

100% از کل شهریه

تا یک هفته قبل از تشکیل کلاس در صورتی که استاد پروازی باشد

70% از کل شهریه

تا 48 ساعت قبل از تشکیل کلاس در صورتی که استاد بومی باشد

70% از کل شهریه

تا 48 ساعت قبل از تشکیل کلاس در صورتی که استاد پروازی باشد

50% از کل شهریه

پس از تشکیل اولین جلسه کلاس

به هیچ عنوان مبلغی مسترد نمی گردد و فراگیر در صورت پرداخت مبلغی از شهریه ملزم به پرداخت کل شهریه می باشد.

کاریابی آپادانا
مجوز سازمان فنی و حرفه ای
نمایندگی مجتمع فنی تهران
مجوز بنیاد ICDL ایران
مجوز آموزش از معاونت سرمایه انسانی ریاست جمهوری

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پیشرو پرداز آپادانا می باشد و کپی برداری از مطالب سایت غیر قانونی است.